eReading.cz START 2

Dotykový displej
200 g
Podpora PDF

• Nefunkční

Nemůžu hodnotit,když jsem nemohla vyzkoušet.Vůbec nešla nabít a jak jsem nyní četla ostatní hodnocení,tak vidím,že je nás hodně,co si koupili stejně nefunkní čtečku.Tak si myslím,že by bylo lepší stáhnout to z prodeje,a bude mín naštvaných zákazníků.

• dobřepřehledné jednoduché menu
    • není podsvícený

Jsem zcela spokojen s kvalitou výrobku vytknou mohu jen to žejsem zvolil levnější variantu a tudíž mi chybí podsvětlení dispei ale to není zavadou výrobku ale mím rozhodnutím.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Nešla spustit. Zboží jsem vrátil.

Velikost displeje
Podsvícení
Dotykový displej
200 g
Podpora PDF

Čtečka eReading.cz START 2 je nástupcem oblíbeného modelu START 1. Je vhodná jak pro začínajícího e-čtenáře, tak i pro pokročilého. Čtečka disponuje kvalitním 6" e-Ink displejem, který vyniká mimořádnou čitelností i na přímém slunci. Nejvýraznější novinkou u čtečky je možnost výpůjček elektronických knih.

První výpůjčky e-knih v ČR
První e-inková čtečka umožňující cenově zvýhodněné výpůjčky elektronických knih z portálu eReading.cz.

Automatické bezdrátové zasílání souborů do čteček
Tuto funkci ocení každý čtenář, protože na jeden klik z portálu www.eReading.cz je schopen zaslat do čtečky knihy, ukázky knihy, eNoviny a výpůjčky knih bezdrátově a bez nutnosti jakýchkoli konverzí. Vyžádané soubory budou do čtečky zaslány do 2 minut od jejího připojení k internetu pomocí WIFI.

eNoviny
Čtečky řady eReading.cz disponují jako druhé na světě podporou offline čtení eNovin. Postačí si objednat předplatné z portálu eReading.cz (http://www.ereading.cz/cs/noviny) a každé ráno připojíte čtečku k wifi a za dvě minuty můžete vyrazit z nejnovější dávkou eNovin.

Podporované formáty
ePub, PDF + více jak 16 formátů
Podpora Adobe DRM

Displej
e-Ink 6" displej (elektronický papír), rozlišení 600 x 800 pixelů, 16 stupňů šedi. E-ink je opakem technologie LCD! Resp. nevyzařuje žádné světlo, a čím více sluníčka svítí, tím se lépe čte (jako klasická kniha).

Životnost baterie
Technologie e-ink nevyzařuje žádnou energii, baterie se spotřebovává pouze při změně zobrazeného obsahu. Na jedno nabití umožní přečíst až 8 000 stránek textu a podle typu použití může bez nabíjení fungovat až jeden měsíc. Pozor - zapnutá WI-FI výrazně zkracuje dobu výdrže baterie.

• člověk se naběhá když jí chodí reklamovat. Tak že je zdraví prospěšná. :-)
    • Skoro nefungovala, stále jsem ji reklamoval.

Nejhorší čtečka co jsem si kdy koupil!!!!!!!

• Po zhruba třech měsících se čtečka kousla. Nepomohl ani reset.

• Dostala jsem novou ctecku na vanoce jako darek ale k memu velkemu zklamani ctecka nesla vubec zapnout nereagovala ani pri zapojeni ctecky k pc byla zcela nefunkcni vracena zpet do elektra ale pro me to byly zcela nejhorsi vanoce moc jsem si ctecku prala a diky svatkum nesla vratit hned.

Nemohu popsat vlastni zkusenost kdyz se ctecka vubec nezapla ani po 4h.nabijeni nepodarilo se ji zprovoznit ani prodavaci v obchode zasadne nedoporucuji jeste nikdy se mi podobny pripad s elektronikou nestal.

• Nekupujte, nefunguje!

Zakoupila jsem čtečku jako dárek. Zvolila jsem ji z důvodu menu v češtině. Zakoupeno v Euronicsu. Po rozbalení a nabití čtečka nefungovala.

1. reklamace - vadný software. Vráceno po měsíci. Následně čtečka fungovala týden, než se vybila. V důsledku vadného konektoru nešla znovu nabít.

2. reklamace - konektor. Chválím přístup spol. Euronics, že se postavili za mne jako spotřebitele a po výrobci požadovali, aby mi vrátili peníze. Jinak mi bylo řečeno, že by čtečku vrátili s odůvodněním: poškození spotřebitelem a přišla bych o peníze.

Příště raději zainvestuji do kvalitnější čtečky, byť v anglickém jazyce (např Kindle).

• - uživatelsky velmi přívětivé provedení
    • - umí mnoho formátů souborů
    • - možnost zakládání záložek, otáčení displeje, apod.
    • - wi-fi, přehrávání hudby, konektor na sluchátka
    • - čtečka si v náhodných intervalech nezapamatuje strany, kde jste skončili se čtením (někdy ano, někdy ne, každopádně je to dost nepříjemné)
    • - poruchový displej: objevují se svislé a horizontální čáry, poté přestane fungovat, reklamoval jsem již několikrát, jednou mi reklamaci uznali, podruhé a potřetí ne, i když závada byla tatáž
    • - špatně dobíjí - někdy čtečka nezaznamená, že jste do ní strčili konektor
    • - čtečka samovolně přehazuje knihy a soubory v paměti a nepamatuje si, které knihy jste již přečetli a které ještě ne
    • - konektor na sluchátka nefunguje, jak má, konektor je třeba trochu povytáhnout, aby byl zvuk slyšet z obou sluchátek (není to problém s jedněmi sluchátky, ani jedné čtečky)
    • - čtečka si nepamatuje čas a jediný způsob, jak jej nastavit, je restart a obnovení TN
    • - stává se, že čtečka nejde zapnout, nebo probrat z limbu a musíte čekat, až se vybije, nebo ji restartovat
    • - pokud spěcháte a vytáhnete kabel ze čtečky před jejím dobytím, vystavujete se tomu, že čtečka nejde ani zapnout, ani vypnout, ani restartovat, čekáte, až se vybije

Kdybych vady neměl u více, než u jednoho kusu, nepíši toto hodnocení, avšak měl jsem možnost porovnat více kusů a problémy jsou se všemi. Důrazně nedoporučuji tuto čtečku kupovat. Není drahá, ale velmi se Vám prodraží, to mi věřte. Jen nový displej stojí 1499,- Kč, tak počítejte s tím, že až (ne jestli, ale až) se Vám rozbije, tak Vám reklamaci neuznají, přestože vědí, že jsou tyto čtečky velmi poruchové, jak se ostatně můžete dočíst všude. A obal na čtečku je jen pro fajnšmekry, k ochraně čtečky nepomůže, takže až se Vám čtečka pokazí, můžete si obal leda dát do skříně. Ze zkušenosti musím říct, že čtečka má problémy jak s programovým vybavením, tak s hardwarem. Zdá se mi, že velmi špatně funguje vnitrní baterie, která má udržet paměť čtečky (čas, strany knih, záložky, apod.). Také je velmi nekvalitně vyrobená, křehká. Ani skladování v originálním koženém obalu a v šuplíku po celou dobu jejího držení Vám nezaručí, že se nepokazí. Důrazně nedoporučuji koupi

• Podporuje dost formátů
    • Poruchovost

Je to moje první čtečka.Koupila jsem si ji v listopadu 2014 a už v březnu 2015 jsem ji reklamovala.Prostě už vůbec nešla zapnout.Po vyřízené reklamaci fungovala více méně bez problémů přes rok.Nyní opět nelze zapnout a budu ji opět reklamovat,kvůli stejné závadě. Příště bych si ji určitě nekoupila a nikomu koupi nedoporučuji
    Radši si připlaťte a kupte si nějaký lepší výrobek.

• Nefunkční

• dobřepřehledné jednoduché menu
    • není podsvícený

• Bohužel nelze zapnout ani po několikahodinovém nabíjení.
    • Vadný výrobek, zřejmě již několikrát vrácený a opakovaně bez opravy prodávaný s nadějí, že někdo nefunkční šunt nebude umět vrátit.

Podle popisu šikovná jednoduchá čtečka, která by mohla, kdyby fungovala, dobře sloužit svému hlavnímu účelu - čtení knih.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Nešla spustit. Zboží jsem vrátil.