eReading.cz START

• vůbec nešel zapnout
  • , zakoupeno v ELESHOP

dárek pro dceru, prý bezva

• , zakoupeno v KASA.cz

• Čtečka byla dárkem pro maminku, takže o výběru rozhodlo, že má české menu. Dále podporuje takřka veškeré formáty eKnih a pohodlně se dá nastavit velikost textu, okraje atd.
    • Oproti mé čtečce Kindle má pomalejší start a její baterie vydrží kratší dobu. Někdy jí také déle trvá otevření knihy. Přiložený český návod je v některých bodech až příliš stručný, takže příliš nepomůže.

Čtečka zcela splnila naše očekávání, snad jen propracování se ke složkám s uloženými knihami je zbytečně zdlouhavé, ale výhodou je složka "Rozečtené knihy" hned na úvodní obrazovce, která je přístupná okamžitě po zapnutí čtečky.

Velikost displeje
Rozlišení displeje
800 x 600 px
Dotykový displej
0 g

Univerzální čtečka zvládající více jak 18 formátů se speciální funkcí zasílání veškerého obsahu automaticky bezdrátově. Čtečka podporuje unikátní funkci čtení i periodik. Možnost nastavení fontů, okrajů či řádkování textu. Podpora MOBI, ePUB, PDF.

dobrý den tato čtečka je podle mého táty výborná a mému tátovy velice vyhovuje, jenže se stala nehoda a taťkovy na čtečku spadla repro bedna, šteška nevypadá, že by byla nějak hodně poškozená, ale pčecejen si to asi nějaký její součástky odnesli, protože se čtečka úplně sekla. Zajímalo by mě jestli by někdo věděl kolik by přiblžně stála oprava, nebo jestli by se raději nevyplatilo koupit novou.

• vůbec nešel zapnout
  • , zakoupeno v ELESHOP

dárek pro dceru, prý bezva

• Perfektní pro ty kteří rádi posílají balíčky s reklamací
    • Nefunkční ve všech směrech

Kdyby pro lidi kteří rádi čtou eknihy existovalo peklo, tak by při vstupu dostávali čtečky společnosti e reading.
    První čtečku jsem dostal jako dárek k předplatnému časopisu CHIP (e reading START) Po měsíci přestaly fungovat dvě tlačítka,následovala reklamace. Po návratu z reklamace HURÁ jedno tlačítko fungovalo... Následovala druhá reklamace. Po návratu obě tlačítka funkční a po měsíci používání... nelze nabít ani spustit. Další reklamace a po měsíci čekání jsem obdržel nový kus. Prvotní nadšení vyprchalo po měsíci... nelze zapnout, nelze restartovat. Další reklamace a ejhle zcela nový vylepšený kus E READING 2.
    Prvotní opatrné nadšení vyprchalo, jak správně laskavý čtenář jistě uhodne, ani ne po měsíci ... vybíjí se za dva dny a pokud se úplně vybije nejde nabít ani zapnout. Od té doby následovali další dvě reklamace vždy se stejným výsledkem.
    I když se ke čtečce chovám s bázní a pokorou jako ke korunovačním klenotům nevydrží víc jak měsíc běžného čtení.
    Za balíčky ve kterých čtečku posílám na reklamace jsem utratil tolik že bych si mohl koupit klidně další čtečku.
    Takže závěrem: Doporučuji tuto čtečku všem kteří se chtějí učit hluboké pokoře a nebo těm kteří chtějí už nyní zažít elektronické předpeklí a nic si nepřečíst.
    PS: Čtečku kterou mám nyní doma a mimochodem nejde ani nabít ani spustit daruji zdarma komukoli kdo si chce užít trochu elektronického masochismu. Ale balíčky neposílám fakt už to stálo dost peněz.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Mám přečtenou první knihu s maximální spokojeností.
    • Přivítal jsem možnost stáhnout hudbu což využívám.
    • Vyhovuje mně možnost uložení fotek což jsem opět využil.
    • Proti čtení textu nemám výhrad. Je dostatečně kontrastní a tím i čitelný, ale potřeboval bych upravit "šedou" pro prohlížení fotek.
    • Při zprovoznění e-čtečky jsem na možnost nastavení narazil, ale od té doby jsem nenašel umístění abych "šedou" poopravil.

V podstatě jsem jsem dostatečně spokojený.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

Něco takového jsem hledal

• , zakoupeno v EURONICS

• spojení s obchodem eReading, knihy lze načíst rovnou do čtečky
    • návod k obsluze naprosto k ničemu , takže zprovoznění formou pokusů. Byl to dárek mamince k 75 narozeninám (špatně se jí drží klasické knihy) , v popisu bylo že je i pro začátečníky, no není.
    • Ale stačil by asi řádný návod a bylo by to v pohodě.

Produkt jsem vybrala kvůli tomu, že měl být i pro začátečníky,
    Návod je velice stručný , takže obsluha komplikovaná. Mám jinou čtečku již 5 let , neměla jsem k ní český návod a pochopila jsem ovládání snáze.
    Maminka se naučila knihu zapnout, najít rozečtenou knihu a obracet stránky , pokud se kniha zamkne je to pro ni již složité - tlačítko on/off je celkem špatně ovladatelné. Čtečka splnila to , že je pro maminku čtení pohodlnější , ale rozhodně složitější.

Baterie snad vydrží několik týdnů , máme ji týden, takže to nemohu dostatečně posoudit

• , zakoupeno v KASA.cz

• umí číst dost formátů.
    • dvakrát reklamováno pokaždé z jiného důvodu. pomalá reakce.

nespokojenost

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• Dobře čitelný displey, dobrá cena
    • Pomalé načítání

Za daný peníz slušná čtečka