Gogen eReader 1

• jednoduché řazení a vyhledávání knih
    • koupeno za 1650,- kč
    • v balení není nabíječka, nutno použít podobnou od mobilu
    • sehnat dobře padnoucí pouzdro zabralo chvíli času

Po prvním nabití a spuštění mi dalo trochu práce vše nastavit ale teď už vše šlape jak má, ze začátku je dobré občas mrknout do návodu... zkusil jsem cvičně koupit pouzdro PDA C-TECH PROTECT pouzdro pro Amazon Kindle 4/5, v akci za 90 kč a parádně sedí, vyřadí to jen boční tlačítka, tam je třeba kůži trochu přistřihnout ale za ty prachy... jinak už mám za týden přečtené 2 kratší knížky (cca 250 stran) a baterie se stále tváři jako plně nabitá, uvidíme co dál, po týdnu nelze plně hodnotit...

• Nemám srovnání, ale nenašla jsem zatím výrazná negativa
    • Vadí mi nepřehledný návod k použití, složitý. Uvítala bych jako součást příslušenství produktu i nabíječku

Celkem doporučuji jako dobrý produkt, návod k použití by mohl být přehlednější, výstižnější, stručnější

• , zakoupeno v CZC.cz

800 x 600 px
Dotykový displej
195 g
Podpora PDF

Čtečka e-knih GoGEN eReader 1 v elegantním černém provedení disponuje 6“ e-Ink displejem, který vyniká mimořádnou čitelností i na přímém slunci. Displej nabízí rozlišení 600 x 800 pxl s16 odstíny šedi.

Do 4 GB vnitřní paměti uložíte až 3000 knih. Čtečka má navíc slot pro micro SD karty s maximální kapacitou až 32 GB.

Výsoký výkon, malá spotřeba
Vůbec se nemusíte bát, že čtečku budete muset stále nabíjet. Baterie čtečky se spotřebovává pouze při změně zobrazeného obsahu. Na jedno nabítí zvládá až 20 hodin intenzivního souvislého čtení nebo dokáže v pohotovostním režimu čekat až jeden měsíc, stále připravena k okamžitému užívání.

Zvládnete přečíst cokoliv
Podporuje formáty ePub, PDF, TXT, FB2, HTML, JPG, BMP, GIF, PNG, atd.

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• sehnat dobře padnoucí pouzdro zabralo chvíli času

• Nemám srovnání, ale nenašla jsem zatím výrazná negativa

• Dobrý obraz
    • Výdrž baterie
    • nenašel jsem zatím nic

Myslím si, že za tu cenu lepší neseženete a hodně vám i vydrží. Je pro užívání navíc velmi jednoduchý

• skvěle se čte
    • jednoduché ovládání
    • dobrý poměr ceny a kvality
    • velká výdrž baterie
    • přehledné menu
    • při otáčení problikávají stránky, ale zase tak moc to nevadí

Zatím jsem se čtečkami neměla žádné zkušenosti, ale tahle přesně vyhovuje mým požadavkům.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Rychlost odezvy,
    • Dlouhá výdrž baterky,
    • Jednoduché ovládání,
    • Malá hmotnost ,
    • Velká paměť- vejde se do ní tisíce knížek najednou(i bez karty),
    • Podporuje spoustu formátů (včetně MOBI, a to i přes to, že není uveden v manuálu)
    • Návod nahrán i ve čtečce.
    • Líbil by se mi i podsvícený displej, ale vyřešila jsem to koupí lampičky ke čtečce.

Kupovala jsem si ji vyloženě jako čtečku knih - né jako tablet, takže hudbu a internet tady nepotřebuju.

Funguje výborně, ale hned ze začátku jsem ji musela reklamovat kvůli vadným pixelům. Každopádně reklamaci vyřídili rychle.

Se čtečkou jsem spokojená, pracuje rychle a spolehlivě...používám ji každý den, až několik hodin, a nemůžu si jí vynachválit!

• , zakoupeno v KASA.cz

Splnuje vse co jsme ocekavali.

• , zakoupeno v EURONICS

• velikost
    • množství podporovaných formátů
    • čeština
    • trochu horši bočni tlačitka
    • jinak nic

Dobrá čtečka elektronických knih, za dobrou cenu. Maximalni spokojenost.