Nejnovější recenze ze sekce Čtečky knih

Přidáno: 27. února 2024

(naposledy upraveno 27. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Maly lehky kompaktni. Za tu cenu bomba

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Martin

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Maximální spokojenost, přesně splňuje moje očekávání. Používám na psaní poznámek, kreslení diagramů, čtení knih a manuálů a občas článků na netu. Spousta funkcí, některé vyžadují přečíst návod, ale jakmile se je naučíte používat tak je oceníte. Odezva displeje až neuvěřitelně rychlá v porovnání s mojí starou čtečkou a hlavně je barevný, což je pro mě např. u schémat podstatné. Pokud pro to máte odpovídající využití tak nákupem neuděláte chybu... Škoda jen že se nedodává jako bundle s obalem a hroty, vše je nutné koupit zvlášť.

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 25. února 2024

• Lety overeny produkt
  • Dobry display, dlouha vydrz baterie
  • Dost pomale reakce systemu na dotykova gesta pri prochazeni menu a ruznych adresaru.
InkBOOK Calypso Plus

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

• Kvalitní zpracování.
  • rychlost odezvy (ve srovnání se starším modelem Kindle, který mi již dosloužil).
  • Podsvícení.
  • Menu není v češtině.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz akziz5

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

ok ok

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník Alza.cz Karel

Přidáno: 13. února 2024

• Příjemný formát stránky
  • Čte krásně formát .pdb
  • Složité ovládání, praxe na telefonu s Androidem 13 moc nepomůže. Zatím jsem nezjistil jak vyhledat slovo v textu knihy.

Zatím používám krátce, nechci se s hodnocením ukvapit. Ale základní úkol, tj.čtení šetrné pro oči plní dobře a nepadá (na rozdíl od mé starší čtečky jiné značky)

PocketBook 700 ERA Stardust Silver PB700-U-16-WW

Super cena

Ověřený zákazník Alza.cz Jan

Přidáno: 6. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• fantastický nástroj pro poznámky
  • výborný pocit z psaní
  • barevný displej
  • Android - díky němu do tabletu dostanete prakticky cokoliv
  • Neomezené možnosti práce
  • Perfektní i jako e-kniha
  • Nechybí reproduktory, lze poslouchat audioknihy, pouštět si Spotify, YouTube atd.
  • Perfektně funguje i diktování textu
  • V kombinaci s originálním pouzdrem velmi praktické
  • Lze doplnit o Bluetooth klávesnici, případně i myš a pak máte prakticky alternativu k notebooku
  • slabší baterie, pokud máte zapnutou wifi, bluetooth a tablet plně využíváte, ale to je vcelku pochopitelné

Kdo si kupuje e-ink tablet, musí vědět, do čeho jde a lze předpokládat, že se seznámil se vším potřebným předem. Na Internetu je mnoho recenzí, návodů, hlavně na Youtube je toho k dohledání hodně (doporučuji nejvíce kanál MyDeepGuide). Note Air 3C je špičkové zařízení pro práci i zábavu, na trhu je to aktuálně top. Má však samozřejmě svá pro i proti, není to zařízení pro každého. Jako ostatně jakékoliv...

Ověřený zákazník eBook-ctecky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

Zakoupeno v eBook-ctecky.cz

• Mám zkušenost s černobílou verzí stejně velkého tabletu. U barevného je skvělá možnost zvýrazňovačů pro texty (tady mají smysl a jsou hezky vidět), pero má na konci možnost gumování. Funkce pro psaní poznámek jsou vylepšené o AI - zarovnávání čar a vyhlazování obrazců (kruhy, čtverce), což je fajn pro kreslení diagramů. Skvělý pomocník pro studenta.
PocketBook 628 Touch Lux 5

PocketBook 628 Touch Lux 5

Přidáno: 1. února 2024

(naposledy upraveno 1. února 2024)

• podsvícení
  • dlouhá výdrž baterie
  • pěkný desing
Amazon Kindle 8 Touch

Amazon Kindle 8 Touch

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

Co jsem obejdnal nepřišel. Obejdnala jsem kindl e bilý přišel mi černý.

Pocketbook 634 Verse Pro

Pocketbook 634 Verse Pro

Ověřený zákazník eBook-ctecky.cz yfanda

Zakoupeno v eBook-ctecky.cz

• Šikovná velikost, přehledné, intuitivní ovládání.
  • Jediná výtka - při "listování" knihou drobná zpožďující odezva - občas ruší...

Čtečku doporučuji, je elegantní, šikovná do ruky, lehká. Příjemné podsvícení textu, které si můžete upravovat. Snadné ovládání, intuitivní, snadný přenos souborů. Při listování problikne původní stránka s novou - drobná opožděná odezva, což může rušit (byl jsem zvyklý na čtení z tabletu - tam bylo listování rychlé, bez viditelných problémů). Přesto vřele doporučuji, na oči je čtečka daleko příjemnější...

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Ověřený zákazník

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• Oproti předchůdci přibyla možnost "text to speech"
  • Oproti předchůdci opravdu rychleji "ubývá" baterie
  • dodatkové ochranné pouzdto sice chrání displej ale nezakrývá zadní stranu, oproti předchozím řešení bude pravděpodobně náchylnější k poškození při pádu
PocketBook 700 ERA Sunset Copper PB700-L-64-WW

PocketBook 700 ERA Sunset Copper PB700-L-64-WW

Ověřený zákazník Alza.cz Ladislav

Přidáno: 22. ledna 2024

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

• Široké možnosti nastavení obrazovky
  • Poznámky, možnost kreslení a psaní
  • Na výběr celá řada připojení a synchronizace

Po prvních dnech používání hodnotím skvěle. Váha přijatelná, obrovská spousta možností v nastavení - zejména podsvícení a teplota světla. Výborná kvalita ink displeje. Užitečná byla i synchronizace knížek přes email.
Při čtení knihy je možné si kompletně nastavit dotykové plochy obrazovky.
Občas je těžší nastavit správné zobrazení pdf knihy, ale třeba to chce jenom cvik. Hodila by se možnost více si customizovat úvodní obrazovku, nicméně to je detail.

Ověřený zákazník Alza.cz Jan

Zakoupeno v Alza.cz

• Aktuálně na trhu objektivně jedno z nejlepších (ne-li nejlepší) zařízení.
  • Barevný e-ink.
  • Perfektní pocit z psaní (srovnatelný s reMarkable 2, někdo tvrdí, že i lepší - osobně mám obojí a řekl, bych, že je to 50/50).
  • Oproti rM2 pekelná výhoda konektivity a Androidu (tedy možnosti jakékoliv aplikace).
  • Mimořádně pěkný design.
  • Možnost dokoupení špičkového pouzdra, které umožňuje perfektní polohy.
  • BlueTooth - připojíte k tomu cokoliv, třeba malou klávesnici a máte skoro plnohodnotnou malinkou a lehkou alternativu notebooku.
  • Plná synchronizace na cloud dle libosti (díky Androidu nemáte omezení, nainstalujete cokoliv).
  • Obrovské možnosti individuálních nastavení pro nejpohodlnější práci s e-inkem.
  • Podsvícení - jednoznačně drtivá výhoda oproti rM2.
  • Rychlost, spolehlivost, praktičnost.
  • Pro poznámky rukou, záznamy ze schůzek, čtení knížek, časáků, netu atd. absolutně ideální zařízení.
  • Slušné reproduktory - pro poslech hudby nebo audioknih perfektní.
  • AI - nekonečné možnosti práce s textem.
  • Možnost diktovat text, provést konverzi psaného na tištěný atd. atp.
  • Kvalitní pero, které se chytí magnetem a máte-li i kryt, tak ještě páskou krytu, takže ho neztratíte.
  • Slabší baterka. S ohledem na to, že je to e-ink, mohla být podstatně lepší, ale to by asi zvýšilo váhu a velikost zařízení.
  • Firmware není zrovna user friendly, chce to zvyk a prvních pár dní člověk skřípe zuby, než na všechno přijde. Hodně pomůžou videotutoriály - doporučuji My Deep Guide na YT, to je absolutní top, kde se dozvíte naprosto vše.
  • Každému budete vysvětlovat, proč nemáte "normální" tablet, ale e-ink.

Kdo si zařízení na principu e-inku kupuje, musí si dopředu načíst recenze, pustit nějaká z milionů YT videí a pak nemůže být překvapen. Toto je pro lidi, kteří vědí, proč chtějí e-ink a vědí, do čeho jdou. Doporučuji hlavně MyDeepGuide nebo Kit Betts-Masters na Youtube, ale je toho vskutku hodně. Osobně používám tento tablet denně, nahradil jsem jím plně reMarkable 2, který je sice skvělý v tom, co umí, ale oproti tomuto toho umí hodně málo a Note Air 3C se rM2 i s tím psaním vyrovná, jediné, v čem je horší, je baterka, což však výměnou za milion funkcí a barvu osobně rád oželím.

Ověřený zákazník Alza.cz Honza

poslání knih mailem
rychlý přístup
dostatečná kapacita

PocketBook 629 Verse

PocketBook 629 Verse

Ověřený zákazník Alza.cz Renáta B.

Zakoupeno v Alza.cz

Jsem velmi spokojená, jednoduché ovládání - volba použití dotykem nebo tlačítky při listování. Přehledné menu, volba jazyka v češtině, podsvícení, které je možné vypnout a noční režim. Dobře se ovládá i jednou rukou a dobře se drží v ruce. Rozlišení je dostačující a je příjemné na čtení. Vybrala jsem si tuto čtečku kvůli dostupné ceně, obzvlášť když vím, že nevyužiji připojení sluchátek. Tato čtečka je vhodná pro každého, kdo chce jen číst a nepotřebuje další vymoženosti, které nabízejí telefony a tablety. Za mě funguje tak jak má.

Onyx Boox Note Air 2

Onyx Boox Note Air 2

Ověřený zákazník Alza.cz Libor

Přidáno: 17. ledna 2024

(naposledy upraveno 17. ledna 2024)

Čtečka splnila očekávání na více jak 100%

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25