Nejnovější recenze ze sekce Čtečky knih

Amazon Kindle Paperwhite 3

Amazon Kindle Paperwhite 3

Ověřený zákazník AZ Mobil Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2021

Zakoupeno v AZ Mobil

Zatím vše funguje jak má

Onyx Boox Nova 3

Onyx Boox Nova 3

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. ledna 2021

(naposledy upraveno 19. ledna 2021)

• Android 10 = téměř neomezené možnosti v google play
  • Software na čtení naprostá špička - tuna user nastaveni, vlastni fonty, TTS, anotace...
  • Top hardware - nezadýchá se
  • rezim zobrzeni pro browsing - pecka
  • kvalitni audio - nevim jestli zvlada LDAC ale Aptx HD dava
  • rozezna český rukopis a AI dokonce umí hledat v rukopisných poznámkách ...cool as fuck :)
  • jedina vytka je, ze zatim neni dostupny Root...snad to brzy někdo hackne :)

ja vim ...je to levný jak čapák, ale kdo chce flexibilni nastroj, tak tohle je proste top. Měl jsem 6" ctecku a už bych se nevracel. 7.8 " je naprosty ideal ani velky ani maly. Větší už bych nebral.

Amazon Kindle Oasis 3

Amazon Kindle Oasis 3

Ověřený zákazník aXOs.cz Martin

Přidáno: 17. ledna 2021

Zakoupeno v aXOs.cz

• Velký display, rychlá odezva, nastaveni intuitivní bez znalosti angličtiny, super nastavení intenzity i teploty podsvíceni.

Přidáno: 15. ledna 2021

• Display

Nedoporučuji, připojovat na WiFi, pak vám tam naskáčou reklamy.

PocketBook 626 Touch Lux 3

PocketBook 626 Touch Lux 3

Ověřený zákazník AZ Mobil Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2021

Zakoupeno v AZ Mobil

Velmi dobrý produkt, funguje jak má, stahování knížek bez problémů, dobře se ovládá, podsvícený displej - lze upravovat jas, velikost stránky lze přizpůsobit - ale jen přes ovládací prvky ne prstama na displeji (jinak je displej dotykový).

Přidáno: 10. ledna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Malý, lehký, kompaktní.
  • Příjemně podsvícený.

Zřejmě výměna baterie po skončení životnosti. Při denním používání vydržela u předchozího modelu 4 roky.

Amazon Kindle Paperwhite 4

Amazon Kindle Paperwhite 4

Ověřený zákazník Alabanda.cz Jiřina Š.

Přidáno: 9. ledna 2021

Zakoupeno v Alabanda.cz

Kvalitní čtečka za rozumnou cenu. 8GB interní paměti úplně postačuje, protože knížky moc místa nezabírají. Navíc je možné je mít uložené u Amazonu.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ivan Trna

Přidáno: 7. ledna 2021

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Nové zboží s poškozeným displejem.

Jde o koupený druhý stejný výrobek. U prvního dle dcery po 2-denním položení čtečky na nočním stolku zjistila, že je čtečka obloukovitě prohlá a displej zničen. Nebyla si vědoma pádu, čtečka nebyla nabíjena. Možná jsem udělal chybu, ale zkusil jsem čtečku ohnout zpátky, bylo třeba vynaložit dosti síly, z toho soudím, že tak deformovat čtečku nebylo možné. Jediné, co člověka napadá, že došlo k přehřátí a deformaci s poškozením displeje. Na reklamaci zapomeňte, pokud čtečku budete mít 5 minut, nemáte šanci, neuznají vám to. Z polského servisu požadovali za opravu 3 500 Kč. U druhé čtečky hned po rozbalení dcera zjistila poškození displeje, díky rychlé urgenci a přístupu prodejny nám čtečku vyměnili. Vyměněnou čtečku jsme raději nechali rozbalit a zkontrolovat. Tento výrobek nemůžeme doporučit a nebyla by na škodu i reakce výrobce.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz ZJ

Přidáno: 6. ledna 2021

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• krásná, lehká, svítí, můžu do ní nahrát spoustu knih, různé formáty

Přidáno: 6. ledna 2021

Zakoupeno v CZC.cz

Nemá češtinu a nikde to není v popisu zmíněno. Produkt jsem hned vrátila, takže další zkušenosti s ním nemám.

Ověřený zákazník aXOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2021

• kvalitni ctecka
  • podsviceny displej
  • vydrz
  • vodeodolny

Lukáš Fichna Lukáš Fichna

Přidáno: 4. ledna 2021

• Perfektní čitelnost za všech okolností (má nasvícení)
  • Je lehká
  • Snadno se ovládá - má HW tlačítka i dotykový displej podporující gesta
  • Podporuje širokou škálu formátů
  • Služba Send-to-Pocket = pošlete si do čtečky nový obsah přes mail
  • Reaguje na pouzdro (ne všechny) a uspí se po zavření
  • Kvalitní zpracování, vše krásně lícuje
  • Aktualizace - PocketBook se o své čtečky umí postarat i po prodeji
  • Snad jen, že mi občas dělá problém poslepu nahmatat tlačítko zapínaní

Tuto čtečku můžu všem doporučit. Jsem s ní maximálně spokojený. Po prvním spuštění mi připadala zasekaná, ale nakonec to asi bylo tím, že se na pozadí stahovala a připravovala aktualizace. Nyní běží krásně.

Ověřený zákazník aXOs.cz Eva

Přidáno: 3. ledna 2021

Zakoupeno v aXOs.cz

čtečka rychle reaguje, je uživatelsky příjemná

PocketBook 627 Touch Lux 4

PocketBook 627 Touch Lux 4

Ověřený zákazník AZ Mobil Radek

Přidáno: 2. ledna 2021

• lehký
  • dobře padnoucí do ruky
  • snadné ovládání

čtečku máme jen krátce, takže zatím jen krátké hodnocení,
žena je s ní maximálně spokojená

Ověřený zákazník aXOs.cz Rosparovac

Přidáno: 30. prosince 2020

• Velký krásný displej
  • Podpora všech myslitelných formátů
  • HW tlačítka
  • Telefonická podpora je nápomocná a opravdu se snaží.
  • Pomalejší čtečku jsem v ruce neměl start trvá 10 vteřin, otočení stránky i dvě.
  • Na magnetické zapínání (z magnetu v obalu) reaguje pár minut. Po této době musíte čtečku ručně zapnout tlačítkem.
  • Čtečka na wifi ochotně smaže názvy knih z "obalu" a vypadá to že by si chtěla stáhnout metadata z internetu. To se jí však nepovede a tak to zůstane v jakémsi nevzhledném a nečitelném mezistavu.
  • HW tlačítka jsou super, jen nedává smysl rozmístění a symboly na nich nejdou vidět.

Před 7 lety jsem dostal k Vánocům Kindle Paperwhite 2. Čtečka tehdy stála cca 3000. Je lehká dotyková a i po těch 7 (čti sedmi) letech se zapne do dvou vteřin a stránky otáčí okamžitě. Nyní jsem potřeboval čtečku pro babičku. Protože už hůře vidí koupil jsem ji údajně ten nejlepší displej na trhu. Opravdu displej je boží. Skvělý kontrast, regulovatelné prosvětlení kombinující teplou a studenou bílou, ale tím to tak končí. Pokud do čtečky nahrajete více knih, zamrzne, pokud chcete aby si z internetu dotahala metadata, udělá to napůl (což snižuje čitelnost pro tu špatně vidící babičku), ale hlavně, je příšerně pomalá. Člověk zaklapne čtečku, odejde na 15 minut pryč, otevře čtečku a chce číst dále... Myslíte, že se čtečka sama zapne? Ne nezapne. Musí se zapnout ručně tlačítkem neergonomicky umístěným a zapuštěným do těla čtečky (ano i tohle je pro babičku náročné). Pak se 3-5 vteřin vůbec nic neděje, pak se objeví logo pocketbooku a dalších 10 vteřin se čeká než čtečka "naběhne". Jako vážně? Čtečka za 6,5k? No nic tak čtete, chcete otočit stránku, kliknete na stranu obrazovky napravo. Nic se neděje, tak kliknete znovu. Po pár vteřinách se čtečka "vzbudí" a otočí více listů. Ok chcete jít o stránku vzad. Kliknete k levému okraji displeje, takticky vyčkáváte co na to čtečka jako řekne, ta po pár vteřinách mlčení otočí stránku, ale vpřed!!!
Proč by ale někdo oťapával displej když má ta skvělá HW tlačítka?
Takže pořadí tlačítek zleva doprava. Domů - zpět - vpřed - menu. Tlačítka jsou označena téměř neviditelným piktogramem, a dost zapuštěna. Zcela intuitivně si tedy při čteni mačkáte menu když chcete přejít na další stránku, což společně s hroznou odezvou opravdu kazí zážitek ze čtení a zbytečně rozptyluje pozornost.
Rozhodně to není intuitivní čtečka, spíše bych to shrnul jako dobrý displej obestavený nepromyšleným hardwarem a pomalým firmwarem.

Přidáno: 29. prosince 2020

výrobek splnil očekávání...

Přidáno: 27. prosince 2020

CHYBÍ ČESKÝ NÁVOD !!!!!

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Čeština, čtečka je lehká, pasuje do ruky
  • Trochu pomalejší

Je to moje první čtečka. Vybrala jsem si podle recenzí ostatních uživatelů a jsem hodně spokojená.

PocketBook 633 Color

PocketBook 633 Color

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. prosince 2020

• Podpora audioknih.
  • Dodatečné funkce.
  • Barevný displej.
  • Wi-Fi, Bluetooth.
  • Barevný displej který snižuje kvalitu černobílého!!!
  • Pomalé reakce !!!

PDF(DRM), PRC, RTF, TXT, ACSM, CBR, CBZ, CHM,
DJVU.

Formáty audioknih: M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3,
MP3.ZIP.

Příslušenství: USB kabel, redukce Micro-USB audio jack.

Baterie: 1900 mAh.
Rozměry: 161 x 108 x 8 mm.
Hmotnost: 160g.

Displej: 6" dotykový barevný E-Ink, 1448 x 1072 bodů,
16 úrovní šedé, 4096 barev v barevném režimu.
Podsvícení: ano. RAM: 1 GB.

Vnitřní paměť: 16 GB.
Paměťové karty: ano, microSD (max. 32 GB).

Čtečka se ovládá kombinací tlačítek a dotykového displeje
a v obou případech to chce trpělivost. Po některých povelech si počkáte i pár sekund.

Procesor: dvoujádrový 1 GHz.

Ověřený zákazník aXOs.cz Luboš

Přidáno: 24. prosince 2020

Zakoupeno v aXOs.cz

V porovnání s naší druhou čtečkou - PocketBook 632 Touch HD3 - je displej o 1,8 palce větší, pocitově je to opravdu nebe a dudy, podstatně lépe se nám na něm čte, zejména formát pdf, přitom rozdíl hmotností je jen 55 g. Ovládání je v podstatě totožné, takže s ním nemáme problém. Do budoucna nevylučuji, že ji koupíme ještě jednou a 6palcovou čtečku pošleme do světa. V každém případě k ní doporučuji pouzdro B-Safe Lock, do kterého čtečka přesně zapadne a displej je pak při zavřeném pouzdru dobře chráněný před poškozením.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]