Bookeen Cybook Muse

• Neustále se seká, nutný hardreset, pak funguje do dalšího záseku cca 5 min
    • Zastaralý software, aktualizace není
    • Všude vrže
    • I 100 korun by za tenhle výrobek bylo moc

Škoda peněz za tenhle šunt. Obchod je ale moc dobrý, jen prodej takových křápů mu kazí reputaci. Škoda moc jsem se na čtečku těšil a moc mě zklamala. Vzteky jsem ji vyhodil a o 200 Kč dráž pořídil PocketBook a to už je úplně jiná káva.

Vyborna rychle dodana ctecka

• - podpora mnoha formátů, včetně pdf
    • - časový propočet dočtení knihy dle dosavadní rychlosti čtení :-D
    • - po vypnutí a znovu zapnutí lze pokračovat ve čtení, kde jste naposledy skončili

- zkušenosti se čtečkami jsem doposud neměl, toto je má první
    - hlavním důvodem výběru, byla podpora formátu pdf, u které lze i obraz zvětšit, takže není žádný problém s velikostí textu ke čtení, i když to jsou jen obrázky
    - dotyková obrazovka i tlačítka reagují bez problémů
    - zatím vše, na co jsem narazil, mě přesvědčuje o tom, že jsem neudělal chybu, co se týče nákupu tohoto produktu

- tento produkt bych ostatním kupujícím vřele doporučil

Podsvícení
190 g
Podpora PDF
Voděodolnost

Plochý design založený na technologii obrazovky „edge to edge“ nabízí perfektní vzhled stránky. Výjimečně pohodlné zařízení pro snadné použití: pouze 8mm tenké s váhou 160g! Tým Bookeen s novým modelem Cybook Muse snížil velikost o 17% oproti svému předchůdci při zachování 6“ E-Ink obrazovky.

Rozhraní čtečky je elegantní a čisté díky tomu je ovládání velmi snadné. Ergonomický design byl kompletně přepracován. Kromě toho Cybook Muse nabízí bohaté funkce pro zjednodušení:

• Vytváření sbírek
  • Sledování Vaší pozice při čtení
  • Vyhledávání textů
  • Organizace poznámek
  • Široké možnosti přizpůsobení
  • Nové menu přizpůsobení textu
  • Nový režim zobrazení PDF se zjednodušeným uspořádáním

Cybook Muse nabízí nové optimalizované písmo pro čtení : Caecilia. Kontrast, ostrost, jemnost křivek každém detailu pro ještě příjemnější čtení.

Žádný kompromis. U Cybook Muse můžete obracet stránky buď přímo na dotykovém displeji nebo můžete použít tlačítka na obou stranách čtečky, skvěle umístěná pro možnost číst jen s jednou rukou.

Tato funkce výrazně zjednodušuje čtení PDF dokumentů. Aktivujte tuto funkci a užijte si bezchybné čtení PDF. V případě zvětšení stránky si můžete jednoduše zkontrolovat oblast čtení pomocí náhledu v pravém horním rohu obrazovky.

Cybook Muse bude Vaším každodenním společníkem kamkoli půjdete a zajistí Vám pravidelné čtení na jedno nabití celý měsíc (čtení půl hodiny denně, vypnutá WiFi).

• , zakoupeno v Astre

• Pevný displej
    • Pevné a robustní tělo
    • Čtečka karet
    • neumí .mobi

Velmi dobrá čtečka, měl jsem možnost porovnat čtečky snad od všech výrobců, ale tato je poměrem cena/výkon přímo brilantní. Přehledné ovládání, dobrá možnost jemného nastavení podsvícení. Viditelnost na slunci i ve tmě je více než průměrná. Dobře se drží v ruce a neklouže.

Vyborna rychle dodana ctecka

• - Snadná ovladatelnost
    • - Konstrukce čtečky
    • - Čeština
    • - Občas pomalejší reakce

Čtečka byla zakoupena z důvodu nespokojenosti se dvěma čtečkami pocket book u kterých mi praskl displej. Tuto jsem si zkusila koupit především proto, že se mi líbilo, že displej je v jedné ploše a připadá mi oproti jiným čtečkám daleko méně náchylný k poškození. Používám jí téměř půl roku a jsem s ní naprosto spokojená. Je v češtině, má jednoduché a přehledné menu. Na tyto čtečky se dají koupit moc pěkné obaly. Za mě naprostá spokojenost oproti komerčním značkám jako je např. Kindle nebo Pocket book.

• - podpora mnoha formátů, včetně pdf
    • - časový propočet dočtení knihy dle dosavadní rychlosti čtení :-D

- zkušenosti se čtečkami jsem doposud neměl, toto je má první
    - dotyková obrazovka i tlačítka reagují bez problémů

- tento produkt bych ostatním kupujícím vřele doporučil

• Recenze Bookeen Cybook Muse Frontlight

Zobrazit celou recenzi na www.ebooky.cz

• nasvícení
    • menu v češtině!
    • vynikající display a písmo
    • Mám krátce - nevím

doporučuji.
    jednoduché ovládání i bez manuálu.

• , zakoupeno v Chytré elektro

• snadnost ovládání váha desing
    • zatím nic

Čtečku jsem vybírala pro manžela k vánocům,chtěla jsem jednoduché ovládání,lehkou a pěkný vzhled.

• , zakoupeno v Alza.cz

zatím bez potíží