Pocketbook Basic Lux 615

• Výdrž baterie

Naprostá spokojenost.

• podsvícení na cesty
  • , zakoupeno v Electro World

Zatim nevim mám čtečku tyden nemůžu hodnotit výdrž baterie a viditelnost na slunci,ovládaní bez problémů

Velikost displeje
170 g
Podpora PDF
Předčítání

PocketBook 615 Basic Lux

PocketBook Basic Lux je skvělou alternativou pro ty, kteří stále věří, že čtení na papíře je jednodušší. S 6" podsvíceným displejem E-Ink Pearl si můžete číst bez rušivých odlesků od slunce. Díky výkonnému 1 GHz procesoru a velké 256 MB operační paměti přístroje můžete plynule otáčet stránky knihy bez nejmenšího zpoždění. Baterie čtečky PocketBook Basic Lux vydrží na jedno nabití až měsíc. Vnitřní pamět o kapacitě 8 GB s možností rozšíření až o 32 GB pomocí paměťové karty vám umožní mít celou svou knihovnu kdekoli a kdykoli při sobě. Přítomnost Wi-Fi rozhraní pak usnadňuje přesun digitálního obsahu bez nutnosti připojení k PC.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Technologie displeje: E-Ink Pearl
  • Úhlopříčka displeje: 6"
  • Rozlišení: 1024 x 758 px
  • Jazyk menu: čeština
  • Výbava: slovník, kalkulačka, kalendář, hodiny, fotoalba, hry
  • Vnitřní paměť: 8 GB
  • Typ paměťové karty: Micro SD
  • Podporované formáty: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, TIFF
  • Rozhraní: Micro USB, Wi-Fi

• podsvícení na cesty
  • , zakoupeno v Electro World

• Nemá dotykový display
    • Podsvícení!!!
    • Podpora snad všech náležitých formátů
    • Nemá dotykový display

Pokud nechcete dotykovou čtečku (vyjma použití slovníku to stejně nedává smysl), ale chcete podsvícení, je toto jediná volba!

• , zakoupeno v Huramobil.cz

Je to již několikátá čtečka Pockebook, kterou jsem koupila mně a mým blízkým. Jsme s nimi velmi spokojeni. Pro mě je velká výhoda čeština, nedotykový displej, podsvícení a snadná ovladatelnost.

• Jednoduché ovládání
    • Spoustu podporovaných formátů
    • Velikost

Jediné co bych označila jako mínus je to, že po pár letech užívání baterie moc nevydrží, ale to asi u všeho. Jinak čtečku mám již 5 let a jsem s ním více než spokojená a to jsem ji měla již z druhé ruky.

• , zakoupeno v aXOs.cz

Kvalitní čtečka za skvělou cenu. Mám ji krátce, ale už ji plně použivám. První čtečku jsem měla dotekovou, takže mi chvilku trvalo než jsem si zvykla "neklikat" na displej :) ale už jsem si zvykla a jsem spokojená. Kvůli špatných zkušenostem jsem dražší čtečku ani nechtěla, takže za mě spokojenost a doufám, že vydrží i nadále a dalších několik let :)

• inkoustový displej, který není dotykový
    • podsvícení
    • - asi křehký display
    • - rychlost: seká se

Varuji všechny před nákupem tohoto výrobku!
    Vyhovovala by všem mým požadavkům na čtečku, tj.inkoustový displej, který není dotykový, má podsvícení, mohla by být menší. Cenově dostupná.(sama mám nepodsvícenou mini, koupila jsem tuhle pro jiného čtenáře)

Bohužel, po 4 měsících při večerním čtení v posteli se na ní začala sypat písmenka, ráno už display po zapnutí vykazoval po celém povrchu vodorovné čáry a čtečka nereagovala ani na zapojení do počítače.
    Výsledek reklamace: Zamítnuto z důvodu nesprávného užívání (pokud chcete tuhle čtečku, nedoporučuji na ní raději číst!)

Dokud byla čtečka funkční, byl s ní její uživatel spokojený, a proto jsem koupila ještě jednu pro sebe - rozbalenou - ve slevě. Tu jsem stihla vrátit včas ještě v 14denní lhůtě, sekala se náhodně po každé 5-10. stránce tak, že se musela celá restartovat, aby zas naběhla.

Po těchto dvou zkušenostech s tímto jedním výrobkem jsem naznala, že POCKETBOOK 615 je největší šmejd, který si můžu pořídit. Zůstávám u své nepodsvícené pocketbook mini, která funguje už skoro dva roky bez problémů.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• bez znalosti AJ je nastavení velmi složité.
  • , zakoupeno v aXOs.cz

Výrobek splňuje moje představy.