PocketBook Basic Touch 624

klasika

• , zakoupeno v eBook-ctecky.cz

• Cena.
    • Mnoho formatu.
    • Odolnost proti kapkam (na plazi a tak).
    • Dotykova.
    • Prima sudoku a sachy automaticky ve ctecce.
    • Ceske ovladani.
    • Ctecka je pomalejsi.
    • Nereaguje na dotyk tak kvalitne jako telefon.

Naprosto v poradku.

Podpora PDF
Předčítání

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

PocketBook 624 Basic Touch je elektronická čtečka, kterou uvítají všichni vášniví čtenáři. Nízká cena, perfektní rozměry na přenášení a displej stvořený přesně pro daný účel jsou žádoucí kombinací pro čtení kamkoliv vykročíte. Novinkou je překrytí displeje tenkým filmem s kapacitní dotykovou technologií místo skla, a tak je čtečka oproti svému předchůdci až o 12 % lehčí. Spolu s profilem 8,3 mm se vejde nejen do zavazadla, ale i do větší kapsy. Čtěte ty největší trháky v dopravních prostředcích, kavárnách, při polední pauze nebo při odpočinku v parku.

Přístroj má rychlý, 1GHz procesor, a tak si budete moci pohodlně prohlížet celou řadu elektronických souborových formátů. Čtečka podporuje také formát ePUB, díky kterému si jednoduše vypůjčíte knihy z lokálních knihoven, které disponují elektronickým archívem. Pro pořizování knih přímo z internetu má tento model WiFi připojení. Také nabízí internetový prohlížeč a možnost propojení s účtem na Dropboxu pro jednoduchou synchronizaci vaší knihovny napříč zařízeními.

Přístroj se může pochlubit E-Ink displejem se schopností zobrazit až 16 odstínů šedi. Výhodou tohoto displeje jsou vlastnosti srovnatelné se čtením z klasického papíru - tedy vysoký kontrast, čitelnost ze všech možných úhlů a oproti běžným displejům zcela minimální spotřeba i namáhání očí. Displej spotřebovává energii zejména při změně zobrazení, a tak výdrž záleží jen na vašem listováním.

• lehká
    • snadné ovládání
    • mnoho možností zobrazení
    • otevírá většinu formátů
    • dlouhá výdrž baterie
    • velká paměť
    • ovládání dotykem téměř bez problémů
    • při zapnuté wifi rychle dojde baterie (wifi v podstatě nevyužívám
    • několikrát se mi sekla, ale stačilo připojit nabíječku
    • občas přeskakuje stránky nebo nechce stránku otočit (ale jsou jiné způsoby jak stránku otočit)
    • sem tam pomalejší

z nepodsvíceného displeje se dobře čte
    je skladná
    lehce se s ní manipuluje

vhodná na cestování!!!

• podpora různých typů souborů
    • velikost
    • snadné ovládání
    • mnoho možností zobrazení textu
    • doplňkové aplikace
    • při některém nastavení zobrazení textu nechce otáčet stránky
    • při práci na internetu pomalá, občas se sekne, ale po opětovném nabití opět funguje (ale toto není ke čtení potřeba)

ke čtení na cestách apod. ideální, ale klasické papírové knize se nevyrovná
    snadné ovládání jak dotykem tak tlačítky
    dva roky pracuje bez větších problémů

• Je pěkná a lehká. Má české menu.
    • Stále řešíte opravy. Hned když přišla byli bílé čáry přes displej. Podařilo se aktualizaci opravit. Do prvního nabíjení. Objevili se znovu. Poslána na reklamaci provedena fixace flex kabelu. Vrátila se mi, ale se stejnou závadou. Vyměnili displej. Moje sestra reklamovala stejnou závadu o měsíc později již rovnou měnili displej. Teď ji mám 3 roky a zase stejná závada. A to jsem asi rok neměla čas na čtení. Dnes jsem mluvila s technikem je to opět špatný displej. Výměna se nevyplatí. Jen mi vrtá hlavou čím to může být, protože na prasklý displej by záruku neuznali ani omylem. Něco je špatně.

• Se čtečkou jsem byla maximálně spokojená, úžasná byla dlouhá výdrž baterie
    • Po ani ne ročním používání, kdy byla stále v obalu, mi přestal fungovat ze dne na den displej.
    • Na servise mi oznámili, že je poškozený mechanicky a že výrobce pro "levnější" modely NEMÁ NÁHRADNÍ DÍLY a že se to tedy opravit nedá.

Nechápu jak v tomto století je možné, že takový výrobce nemá náhradní díly.
    Jsem naprosto zklamaná a už bych si od této značky nikdy nic nekoupila

• , zakoupeno v MALL.CZ

• rozměry
    • čitelnost displeje
    • kvalita provedení
    • poruchovost

Koupil, byl spokojen a jsem zklamán. Fungovala dva roky a dva měsíce. Asi to nebude náhoda, v mém okolí je to již několikátý Pocketbook, kterému odešel dotyk na displeji. Někdo měl štěstí, že se to stalo v záruce a tato byla uznána, někdo - i já - takové štěstí neměl. V mnoha recenzích uživatelé zmiňují náchylnost displeje k praskání - to se v mém okolí nestalo nikomu. Máme doma Kindle a ten šlape bez problému už 4 rok. VELMI špatná zkušenost s čitelností displeje za šera - náš Kindle (základní bez posvícení) má displej lepší. Nutno brzy svítit. Pocketbooku bez podsvícení se úplně vyhněte.
    Tzv lákadla = CZ menu a podpora formátů se časem ukazují jako podružná - na AJ menu si lze zvyknout a na formáty je software. Teď hledám novou čtečku a přestože mi stále při porovnávání nějaký Pocketbook vychází nejvýhodněji, nekoupím ho.

• , zakoupeno v eBook-ctecky.cz

• Cena.
    • Mnoho formatu.
    • Odolnost proti kapkam (na plazi a tak).
    • Dotykova.
    • Prima sudoku a sachy automaticky ve ctecce.
    • Ceske ovladani.
    • Ctecka je pomalejsi.
    • Nereaguje na dotyk tak kvalitne jako telefon.

Naprosto v poradku.

• , zakoupeno v Digiboss

Plní účel který od něj očekávám. Je to již má druhá čtečka od pocketbook a je skvělá. Nejdůležitější pro mně je že umí všechny formáty knih.

• , zakoupeno v Chytré elektro

• Je to moje první čtečka. Jsem spokojena. Zatím nevím o ničem, co by vadilo.

spokojena, každému doporučím.