Recenze Tolino Vision 4 HD

Dezerter

začátečník

Dezerter

Přidáno: 31. října 2017

(Upraveno 31. října 2017)

• Zpracování čtečky se mi zdá výborné (nikde nic nevrže),voděodolnost,funkce tap2flip,automatické i manuální nastavování teploty bílé barvy.I při obnovování po deseti stránkách se neobjevují rušivé "zbytky" z předešlých stránek.Rozlišení super (1448 × 1072 bodů)
  • Podporuje málo formátů,nerozchodil jsem posílání knih přes wifi(ani nevím jestli by mělo jít),přes wifi jsem jen upgradeoval firmware,cena v českém obchodu je přemrštěná.Nevím jestli mám jinou verzi než prodávanou u nás,ale v té mé nelze navolit menu v češtině(to nepovažuji za velký problém).Nelze rozšířit paměťovou kartou.
  • Cena v českých eshopech mi přijde astronomická.

Čtečka mi vyhovuje-knihy do ni nahrávám sice přes kabel(bez potřeby instalace ovladačů) a podporuje z používaných formátů jen epub a pdf(není problém do něho převést knihy např.v programu Calibre) ale vzhledem k tomu že jsem ji koupil za 1/4 ceny (asi dovoz z Německa) tak na ni nemůžu říct nic špatného a považuji ji za super kup.Třeba se časem s vylepšeným firmware stane ještě hodnotnější.Čte se mi na ni super.
Info o čtečce zde:

Kvalita displeje: Perfektní
Výdrž baterie při každodenním používání: Více jak měsíc
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní